W niedzielę 19 czerwca 2016 z Rąbienia koło Aleksandrowa Łódzkiego wystartuje rajd samochodowy dla kobiet „Bóg zesłał babę”. Uczestniczki będą odkrywać piękne zakątki regionu łódzkiego, konkurować ze sobą, ale przede wszystkim świetnie się bawić.
W rajdzie weźmie udział 13 załóg. Panie, na wyznaczonej trasie, będą brać udział w różnych konkurencjach. Między innymi w takich, w których można będzie wykazać się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi. Znajdą się też zadania typowo kobiece oraz sportowe. Dużą atrakcją będzie piękna, 140 kilometrowa trasa, wiodąca przez część województwa łódzkiego. Znajdą się na niej miejsca, o których istnieniu niewiele osób wie. Pokazanie urody najbliższej okolicy, aktywizacja środowiska kobiet i po prostu spędzenie czasu na dobrej zabawie to podstawowe cele Rajdu. 
Jego organizatorem jest Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, opiekunem Joanna Madej, mistrz Polski w klasie Super 1600. Start 19.06.2016  godz.9.00 – parking Autoserwisu Kendal w Rąbieniu, ul. Hiszpańska 2

Przedstawiamy Partnerów Rajdu dzięki którym impreza może być zorganizowana i jest dużą atrakcją a uczestniczki otrzymują fantastyczne podarunki i nagrody:

delia logo

Firma kosmetyczna „Delia Cosmetics” ze Rzgowa, ul. Leśna 5. Drugi rok z nami. Producent doskonałych kosmetyków dla kobiet. Fundator prezentów dla wszystkich rajdowiczek (www.delia.pl )

LOGO GABINETU Z ADRESEM-2

Gabinet Kosmetyczny „Kosmetyka, masaże” z Pabianic, ul. K.K. Baczyńskiego 1 lok.4  – fundator nagród (http://www.barbetjulitta.pl)

Logo pokazysokolnicze

Pokazy sokolnicze- organizator niespodzianki dla uczestniczek (http://pokazysokolnicze.net/ )

Logo_stowarzyszenie_milosnikow_kolei_zdw

Stowarzyszenie miłośników kolei w Karsznicach – organizator niespodzianki dla załóg rajdowych (www.skansen.zdunia.pl/ )

logomyster

Mysterious Room – największe w Polsce pokoje zagadki, Łódź, ul. Sienkiewicza 55 – fundator nagród (pokojezagadki.pl )

navi

Navi – agencja promocji i reklamy z Łodzi ul. Duńska 1 – drugi rok z nami. Tu drukujemy materiały rajdowe: książki drogowe, nalepki na samochody, identyfikatory… (www.navi-concept.pl/)

logoolimpijczyk

„Olimpijczyk” – miejska pływalnia w Aleksandrowie Łódzkim – fundator nagród (www.basen-olimpijczyk.com.pl/)

wojslawice

Zespół Szkół Rolniczych w Wojsławicach-  na ich pięknym, zabytkowym terenie zjemy rajdowy obiad , zrealizujemy kolejne zadania (www.wojslawice.ksiezyc.pl/)

kendal

Autoseriws Kendal z Rąbienia, ul. Hiszpańska 2 – tutaj zaczynamy, fundator nagród (www.kendal.com.pl )

sander

„Hotel Jan Sander” z Rąbienia ul. Wycieczkowa 2/10 – tutaj kończymy, fundator nagród (jansander.pl/)

logo_intermarche_super

„Intermarche” – Aleksandrów Łódzki, ul. Senatorska 4  –  wspomaga w wyprowiantowaniu rajdu.

bellemonde

Bellamonde – firma kosmetyczna z Łodzi, Pisaki, ul Kardynała Wyszyńskiego 5 – fundator nagród (https://bellemonde.pl)

bajon

Auto Szkoła „Bajon” z Łodzi, ul. Wojska Polskiego 55/61 – organizator atrakcyjnego zadania rajdowego (www.mbajon.pl)