Ela Adamiak na początek „Jesieni pełnej muzyki”
Koncert „Jesienna zaduma” Eli Adamiak zainauguruje „Jesień pełna muzyki”. Informujemy, że nie ma już wejściówek na ten koncert.
Są za to na koncert Lecha Dyblika –  do kupienia w bibliotece,  pl. Kościuszki 12. Liczba miejsc ograniczona!

„Jesienna zaduma”

20.09.2018 godz.18.30
sala koncertowa restauracji Kamienica6 – pl. Kościuszki 6
Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową
umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku.  W tym roku przypada 40-lecie pracy artystycznej Eli. Artystka Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem.Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”. Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje”.
Podczas koncertu Ela zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie”  oraz  swoje największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma”,” Do Wenecji dalej stąd co dzień”  i wiele innych.
Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny w składzie:
Piotr Goljat – fortepian, śpiew
Sebastian Ruciński – gitara
Piotr Górka – kontrabas