9 grudnia 2016 (piątek) godz.18.00  restauracja Pelikan

Zapraszamy na ostatni koncert projektu „Jesieni pełnej muzyki”.  Małgorzata Flegel zabierze słuchaczy w muzyczną podróż do Paryża.

 Małgorzata Flegel jest aktorką teatralną telewizyjna i filmową. Ukończyła łódzką „Filmówkę”. Była aktorką Teatru Nowego i Powszechnego w Łodzi. Obecnie  wykłada m.in. na Wydziale Aktorskim PWSFTViT. Występuje w Teatrze Małym oraz realizuje wiele projektów muzycznych ze swoimi studentami i słuchaczami Akademii Muzycznej, w której też jest pedagogiem. Lubi śpiewać piosenki Agnieszki Osieckiej oraz piosenkę francuską.

Podczas koncertu usłyszymy do dzisiaj chętnie słuchana na całym świecie niezapomniane piosenki Edith Piaf, której twórczość artystyczna należy do klasyki  piosenki francuskiej. Nie zabraknie też utworów jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzyki rozrywkowej Charlesa Aznavoura, francuskiego kompozytora, piosenkarza i aktora pochodzenia ormiańskiego a także francuskiego barda, ukochanego w Polsce szczególnie przez Wojciecha Młynarskiego, Jacquesa Brela.

Artystce akompaniować będzie Michał Mroziński- absolwent  Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie akordeonu.Uczestnik licznych konkursów, koncertów i festiwali muzycznych w kraju i za granicą. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi.

Projekt „Jesień pełna muzyki” realizowało Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łodzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksanadrów Łódzki.