23.10.2015 godz.18.30
sala widowiskowa OSP ul. 11 Listopada 9 ( wejście od zaplecza budynku)
Eksplozja dźwięku. Muzyka z róznych stron świata
– koncert z cyklu Jesień pełna muzyki
wejsciówka 10 zł

„Eksplozja Dźwięku” Muzyka z różnych stron świata. To koncert wirtuoza skrzypiec Izabelli Żebrowskiej. Artystka pochodzi z Łodzi, jest absolwentką łódzkiej Akademii Muzycznej. Koncertuje głównie zagranicą. Łączy brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami  muzyki, ukazując słuchaczom wszechstronność, piękno i czar nieograniczonego świata barwnej sztuki, jaką może tworzyć  dźwięk. Idąc z „duchem czasu” postawiła na fuzję swych klasycznych umiejętności gry na instrumencie z najnowszymi światowymi  trendami kreowania artystycznych doznań.

Latem Izabella Żebrowska występowała w Aleksandrowie w ogrodzie biblioteki. Ten kto miał okazję uczestniczyć w tym koncercie na pewno zarezerwuje czas na kolejna ucztę muzyczną z artystką.

Koncert organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego i Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego przy wsparciu ŁDK w ramach „współorganizacji projektów kulturalnych województwa łódzkiego 2015” oraz Gminy Aleksandrów Łódzki, pod patronatem Burmistrza Jacka Lipińskiego.