13.03.2016 (niedziela) godz.18.00

Z cyklu „Poczuj teatr”
„Listy do Michaliny” monodram w wykonaniu Izabeli Noszczyk

„Klimaty” Aleksandrów Łódzki, ul. Warszawska 28

Wejściówka 10 zł

Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego zaprasza na kolejny spektakl projektu „Poczuj teatr” – „Listy do Michaliny” monodram w wykonaniu Izabeli Noszczyk, aktorki Teatru Jaracza w Łodzi.

„Listy do Michaliny” to ciepła i wzruszająca, acz niepozbawiona elementów komizmu, opowieść o dojrzałej kobiecie, która, wierząc w swój temperament, pewność siebie i umiejętność docierania do serc i umysłów innych ludzi – postanawia pomagać im w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych, prowadząc tzw. coaching rozwodowy. Tylko czy potrafimy kierować cudzym życiem, nim sami nie rozwiążemy zagadek w własnej przeszłości? Co dręczy Zuzannę? Jaką skrywa bolesną tajemnicę? Czy potrafi pomóc sama sobie?

Izabela Noszczyk – absolwentka Wydziału Aktorskiego krakowskiej Szkoły Teatralnej. Współpracowała ze Starym Teatrem, Teatrem Stu w Krakowie, Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. Wielokrotnie nagradzana  na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. Mogliśmy ją tez oglądać w serialach telewizyjnych: „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Lekarze”, „Komisarz Alex” . Współzałożycielka prywatnego teatru Scena Poczekalnia gdzie zagrała w spektaklach: „Ławeczka”, „”Związek otwarty”, „Tajemniczy Mr Love” i w monogramie „Shirley Valentine”.  „Listy do Michaliny” Pawła Kamzy to kolejna realizacja tego teatru.