„Muzyka filmowa, która stała się przebojem” – koncert Pavla Samokhina
Spotkanie z popularnymi melodiami filmowymi
26.07.2020 godz.16.00
Ogród Biblioteki, pl. Kościuszki 12

Koncert odbędzie się niezależnie od pogody. Zabierzcie zatem parasole, peleryny, kalosze…Pogoda nie może nam popsuć dobrej zabawy!
W najbliższą niedzielę Pavel Samokhin zaprosi słuchaczy do świata muzyki filmowej. Przypomni melodie z polskich filmów „Vabank” i „07 zgłoś się” -wielkie przeboje Henryka Kuźniaka i Włodzimierza Korcza , zaproponuje rosyjską muzykę z odeskiego studia filmowego. W programie koncertu nie zabraknie też legendarnych piosenek Elvisa Presleya, muzyki filmowej Michaela Legranda zdobywcy trzech Oscarów czy niezapomnianych przebojów z komedii muzycznej „Blues Brothers”. Pavel Samokhin będzie śpiewał i jak zwykle wirtuozersko grał na trąbkach, towarzyszyć mu będą Piotr Kolasa na niezwykłym instrumencie perkusyjnym „cajon” oraz Kuba Matusiak na saksofonie.
W związku z tym, że koncert organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Gminy Aleksandrów Łódzki , przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.