„Przyda się każdy wic”- koncert muzyków alternatywnych Projekt Laureaci
Muzyczny pastisz
16.08.2020 godz.16.00
Ogród Biblioteki, Aleksandrów Łódzki, pl. Kościuszki 12
Koncert odbędzie się niezależnie od pogody. Zabierzcie zatem parasole, peleryny, kalosze…Pogoda nie może nam popsuć dobrej zabawy!
Członkowie „Projektu Laureaci” są związani z „Krainą łagodności”, piosenką turystyczną, studencką i szantami, ale nie można ich umieścić precyzyjnie w żadnym z tych gatunków.
Są nieoczekiwaną zbieraniną pozytywnie zakręconych indywiduów. Muzyka, którą tworzą jest pastiszem szeroko pojętej krainy łagodności w ujęciu pocieszno-knajpianym. Nie boją się mierzyć z żadnym gatunkiem muzycznym dlatego wobec ich koncertów nie da się przejść obojętnie. Cenią sobie uśmiech więc nie brakuje go w piosenkach grupy, zresztą – przyda się każdy wic! Zawsze! Do zobaczenia!
skład:
Alicja Alutek Kowalska – wokal i melodyka
Maria Boska Targowska – wokal i przeszkadzajki
Anna Tarasiewicz – bas i wokal
Jakub Pigmaj Górecki – wokal i przeszkadzajki
Adam Kołakowski – gitara i wokal
Bartłomiej Mojrzesz Janik – gitara, wokal.
W związku z tym, że koncert organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Gminy Aleksandrów Łódzki , przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.