Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego zaprasza rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy w puszczanie latawców. Na każdego uczestnika czekają prezenty ufundowane przez Gminę Aleksandrów Łódzki, Firmę Rodzinną Modelarz ze Zgierza, Bibliotekę Publiczną im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim oraz Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa
Dla autorów własnoręcznie wykonanych latawców fantastyczne nagrody ufundowali: Miejska Pływalnia Olimpijczyk, Centrum Edukacji i Zabawy Alexland, Klub Otofitness oraz Gmina Aleksandrów Łódzki.
Na miejscu będzie można kupić, po promocyjnych cenach, latawce gotowe do latania. Piekarnia Stefańczyk i Cukiernia Krakowiak zadbają o pyszny poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy, do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, na łonie natury. Rodzinnie, radośnie, razem.