Zapraszamy na zaległy spektakl akcji „Poczuj teatr”
Cieszymy się ogromnie że możemy umożliwić posiadaczom wejściówek obejrzenie spektaklu „Seks w Toskanii” Jeżeli ktoś nie może w podanym terminie brać udziału w spektaklu prosimy o zwrot wejściówek najpóźniej dwa dni przed spektaklem – kontakt tel. 609 190 211.
12.09.2020 (sobota) do wyboru: godz.15.00 lub 18.00 – wybór godziny należy zgłosić telefonicznie pod nr tel. 609 190 211
Sala widowiskowa MDK Aleksandrów Łódzki, ul. 1 Maja 17/19
„Sex w Toskanii” spektakl dla widzów dorosłych
występują: 
Bożena Krawczyńska i Tomasz Grzegorzewski.
Sex w Toskanii – komedia to czy dramat? Joanna i Ryszard to małżeństwo z 30. letnim stażem . Kobieta od dłuższego czasu czuje że ich małżeństwo przechodzi kryzys, czuje się samotna           i opuszczona. Mąż tkwi w świecie pracy i TV. Zdaje się nie dostrzega wkradającej się w ich związek nudy i stagnacji. Czy kochająca żona da radę wyrwać męża ze szponów monotonii i rutyny? Czy ich związek ma jeszcze szansę na szalone uniesienia i spontaniczne pomysły, których nie brakowało w czasach młodości?
W barwnej i zabawnej historii naszych bohaterów kryje się lekcja i przestroga zarazem.  A może recepta na szczęśliwy związek?
W związku z tym, że spektakle organizujemy w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką w trakcie uczestnictwa w trakcie spektaklu.
Spektakle organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego, Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim oraz Gmina Aleksandrów Łódzki.