„Z miłości do muzyki” – koncert Bożeny Krawczyńskiej
Zapraszamy na chwileczkę zapomnienia
19.07.2020 r. godz.16.00
Ogród Biblioteki, Aleksandrów Łódzki, pl. Kościuszki 12
Koncert odbędzie się niezależnie od pogody. Zabierzcie zatem parasole, peleryny, kalosze…Pogoda nie może nam popsuć dobrej zabawy!
„Z miłości do muzyki” to koncert wspomnień o bogatym i różnorodnym repertuarze. Artyści wykonają piosenki, które kiedyś nuciła cała Polska, które przeniosą słuchaczy w czasy młodości. Usłyszymy przeboje Violetty Villas, Hanny Banaszak, Steni Kozłowskiej, Andrzeja Dąbrowskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Eugeniusza Bodo, Andrzeja Zauchy, Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz i wielu innych wspaniałych piosenkarzy tamtych lat. W koncercie wystąpi Bożena Krawczyńska , która nie tylko śpiewa, ale można ją też zobaczyć w sztukach teatralnych i Marek Bińkowski, wokalista, pianista i aranżer.
W związku z tym, że koncert organizujemy w czasie epidemii  pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym  Gminy Aleksandrów Łódzki , przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.