Ostatni koncert „Jesieni pełnej muzyki” organizowany przez Partnerstwo na rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksandrów Łódzki
„Życie jest” – recital Trzeci Oddech Kaczuchy
Spotkanie z legendą kabaretowej piosenki
14.12.2019 r. godz.18.00
MDK Aleksandrów Łódzki, ul. 1 Maja 17/19
wejściówki po 10 zł do kupienia przed koncertem
Maja Piwońska i Andrzej Janeczko przedstawią swój komentarz do codziennych spraw i bieżących wydarzeń. Artyści przygotowali bardzo urozmaicony program od piosenek kabaretowych, literackich przez satyryczne parodie znanych i lubianych utworów po sentymentalne ballady. Zaśpiewają niezapomniane przeboje sprzed lat „Wódz”, „Kombajnista”, „W naszej klasie”, „Nie umieraj nam inteligencjo” i inne starsze piosenki jak i zupełnie nowe utwory. Swoim występem jak zawsze rozjaśniają szarą ponurą rzeczywistość i dostarczają wielu ciepłych emocji i wzruszeń. Gwarantowana dobra zabawa i humor.
Po koncercie można było kupić książkę Andrzeja Janeczko „Trzeci oddech Kaczuchy o życiu i scenie” i zdobyć autograf autora. Jest to opowieść prawie beletrystyczna, utkana z anegdot i emocji. Opowiada ona zarówno o czasach młodości artysty jak i początkach zespołu w Olsztynie w Roku Wolności 1981, a potem o pracy na estradzie aż do chwili obecnej z najbardziej popularnymi aktorami i artystami.”