„Życie jest” – recital formacji-Trzeci Oddech Kaczuchy
Spotkanie z legendą kabaretowej piosenki
05.07.2020 r. godz.16.00
Ogród Biblioteki Aleksandrów Łódzki, pl. Kościuszki 12
Koncert odbędzie się niezależnie od pogody. Zabierzcie zatem parasole, peleryny kalosze… Pogoda nie może nam popsuć dobrej zabawy!
Muzyczne Lato w Ogrodzie startuje! Już w najbliższą niedzielę 5 lipca 2020 o godz.16.00 pierwszy koncert.
Gościć będziemy legendę kabaretowej piosenki formację – Trzeci Oddech Kaczuchy.
Maja Piwońska i Andrzej Janeczko przedstawią swój komentarz do codziennych spraw i bieżących wydarzeń. Artyści przygotowali bardzo urozmaicony program od piosenek kabaretowych, literackich przez satyryczne parodie znanych i lubianych utworów po sentymentalne ballady. Zaśpiewają niezapomniane przeboje sprzed lat „Wódz”, „Kombajnista”, „W naszej klasie”, „Nie umieraj nam inteligencjo” i inne starsze piosenki jak i zupełnie nowe utwory. Swoim występem jak zawsze rozjaśniają szarą ponurą rzeczywistość i dostarczają wielu ciepłych emocji i wzruszeń. Gwarantowana dobra zabawa i humor.
W związku z tym, że koncert organizujemy w czasie epidemii  pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.
Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksandrów Łódzki oraz Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.